Html code will be here

Спасти Софію
Замовити коробку
Спасти Софію
Замовити коробку
Спасти Софію
Замовити коробку
Автор сценарію та режисер – Артем Вусик
Курочка Софія – Курочка Софія
Соловей – Артем Вусик
Білл Мюррей – Олег Каданов
Роксі – Ніна Батовська
Програма – Програма
Чукасич – нам невідомо)
Композитор – Олег Каданов
Художниця – Аліна Шевцова
Відеомейкер – Дмитро Пашко
Виготовлення дерев'яного реквізиту – ГаражХаб
«Спасти Софію» — детективна вистава-квест, де глядач є дійовою особою та має свою роль, прописану в сценарії. Спектакль поєднує в собі п'ять жанрів: прийоми інтерактивного театру, аудіо- та відеотеатру, квесту та настільної гри.


Як це працює
Всі події відбуваються у декількох просторах: у світі діджиталу, фізичному місці, де знаходиться глядач під час гри, та у міжгалактичному позачасовому вакуумі. Всі підказки зашифровані та розкидані одразу в трьох світах. Гра починається в коробці, а де вона закінчиться — вирішувати вам. Сюжетні події не відбуваються самостійно. Вистава буде оживати крок за кроком, але на кожному кроці імпульс буде йти від вас. Ви ініціатор події у своєму житті, й вистава у коробці — не виключення. Це ваш особистий простір для творчості.

Тут немає традиційної зали зі сценою, кріслами, публікою. Інші глядачі можуть бути разом з вами, але це теж вирішуєте ви. Проте, як належить будь-якій театральній виставі, є сюжет з персонажами, характери яких проявляються в репліках, голосі та одязі. Ще у вистави є дизайн, озвучка, відео та навіть авторський саундтрек.


Навіщо коробка
В коробці для вас заховані підказки: посилання, QR-коди, фото, записки, конверти. Ще ви знайдете 7 потішних подарунків.

Коробка — це не тільки форма вистави та простір для гри. Це втілення філософії та місії цього спектаклю. Кожного з нас оточує своя коробка, і тільки від нас залежить розширюємо ми її чи звужуємо, ненавидимо чи обожнюємо, руйнуємо чи звикаємо.


Де ховаються персонажі
Через детективну історію вас проводять персонажі, які знаходяться по закутках інтернету. Та як належить детективу, завжди не зрозуміло, кому з них можна вірити. Різка Роксі, холодна Програма, байдужий Білл Мюррей, балакучий Соловей, статусний Чукасич — хто з них приведе вас до мети? Дізнаєтесь в процесі.

Ви будете слухати аудіо-звернення персонажів, знаходити підказки від них у коробці, відповідати на запитання віртуального тесту та навіть грати на невеликому музичному інструменті.

В центрі уваги — курочка Софія. В цій виставі ви познайомитеся з її потаємними рисами характеру. Не дивлячись про розповсюджений стереотип про мізки курочок, Софія розкриється в ході гри як відповідальна особистість та інтелектуальна персона.


Навіщо це все
Спектакль у коробці — це експеримент театру «Нєфть», альтернативний вид вистави, адаптованої під сучасні реаліі. Нова форма, через яку театр може продовжувати взаємодію з глядачами під час пандемії та після неї. Вистава, яка допомагає кожній людині не просто спостерігати за мистецтвом, а бути його повноцінною частиною, митцем, автором та перформером.


Прем'єра — 2 квітня 2021 рік
Тривалість (або орієнтовний час проходження) — 1,5 години
Вартість - 650 грн
БРОНЮВАННЯ КВИТКІВ
+38 050 561 12 61
Таня