Html code will be here

ТЕАТР НЄФТЬ

Що це?
Театр «Нєфть» — альтернативний незалежний театр, що базується у Харкові з 2018 року.

«Нєфть» є відкритою театральною платформою, де немає фіксованої трупи та класичних канонів. Актори, режисери, музиканти, хореографи, художники можуть долучитися до «Нєфті» зі своєю ідеєю, зібрати команду та реалізувати новий театральний проект.

Замість звичних історій із лінійним сюжетом тут — актуальні теми та інтерактивність, замість традиційних прийомів драматичного театру — переосмислення, дослідження та ризик. На сцені ми прагнемо вступити у діалог із глядачами, підняти актуальні соціальні теми та спонукнути людей задавати питання, відчувати та рефлексувати.

«Нєфть» — це про відкритість, експерименти, нові форми та творчу синергію. Ми ставимо перед собою задачі «розривати стандарти, згризати рамки та горіти по суті».
Участь у фестивалях
Вистава «Антон і Наташа в пошуках сенсу життя»
I театрально-урбаністичний фестиваль Parade-fest, побудований на ідеї переосмислення і формування іміджу Харкова через мистецтво (Україна, Харків, 2018).
Вистава «APOLLO»
II театрально-урбаністичний фестиваль Parade-fest, побудований на ідеї переосмислення і формування іміджу Харкова через мистецтво (Україна, Харків, 2019).
IV тиждень української культури в Гданську (Гданськ, Польща, 2019).
БРОНЮВАННЯ КВИТКІВ
+38 050 561 12 61
Таня