Html code will be here

Актор та акторки
Владислава Ченцова — Ведмедиця, Лисиця
Ярослав Подшивалов — Вовк, Заєць
Олена Баженова — Колобок

Автор/ки сценарію та режисури,
художники/ці і автор/ки ляльок:

Владислава Ченцова
Ярослав Подшивалов
Олена Баженова

Художниця зі світла — Олеся Захарова
Продюсерка — Юлія Лінник

Тривалість: 45 хвилин
Прем'єра: 7-9 січня 2022
«Колобок» — лялькова вистава-комедія про пошуки себе серед стереотипів соціуму. Для дітей віком 7-15 років, а також для дорослих, яких цікавить тема самоідентифікації.

Хоча дитина у 7 років ще не відчуває необхідності знаходити своє призначення, проте культура вже нав'язує правила — що вона має робити, яку професію обирати.

Ця вистава стане м'якою підготовкою до майбутніх вимог соціуму.

Колобок — це дівчинка, яка відправляється в подорож у дорослий світ. Вона хоче побачити, які види діяльності існують і який напрям їй до душі. Бо соціум вже вимагає, щоб вона зробила вибір.

Колобок зустрінеться с Зайцем — тімлідом айтішного стартапу, з Ведмедицею — колишньою зіркою з фільмів про Вінні Пуха та реклами желейних ведмедиків. Ще поспілкується з Вовком, який, намагаючись змінити свою хижу натуру, становиться веганом та шукає просвітлення. Останнім місцем знайомств для Колобка стає хмара, яка виявляється великою Лисицею. Колобок щиро розповідає їй про свої пошуки і замислюється, чи потрібно шукати себе або ставати кимось. А може відкинути соціальні ролі, які тобі не до душі, і робити те, що хочется?

Приєднуйтеся до спільної подорожі з персонажами. Разом ви поринете у світ офісного життя з усіми його перевагами і недоліками, наприклад, емоційним вигоранням та палаючими дедлайнами. Зануритеся у яскравий шоу-бізнес, який вимагає постійної гри на публіку. Подивитеся на життя просвітленого вегана і надихнете Лисицю на роздуми щодо власного сенсу життя.

Серед всього різноманіття ми будемо вчитися аналізувати різні моделі життя, але завжди шукати те, що важливо саме нам.
БРОНЮВАННЯ КВИТКІВ
+38 050 561 12 61
Таня