Html code will be here

Режисерка — Хижна Ніна

Cпівавтори/-ки та актори/-ки
Батовська Ніна
Богдан Дар'я
Мох Микола
Оніщенко Софія
Тумасянц Тетяна
Чмельов Денис

Композитор — Nick Acorne
Художниця з костюмів — Ольга Данилова (DTN8)
Художник зі світла — Олександр Чиж
Звукорежисер —Антон Бегменко
Моушн-дизайнер — DEBOSH motion studio
Сценограф Ірклієнко Тимофій
Художниця з гриму — Валерія Кузьменко
Художній керівник театру — Вусик Артем
Директорка театру —Тетяна Голубова

Менеджери проєкту:
Валерія Михальська
Тимур Андрієвський

Тривалість: 1 година 15 хвилин
ТЕАТР — МІСЦЕ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ ЧИ ХРАМ ДЛЯ СЛУЖІННЯ?
Перед вами розкриються правдиві історії з життя харківських театральних діячів та діячок. Якщо ви думали, що театр — це «храм мистецтва», де люди служать ідеям і жертвують усім заради народження великого та прекрасного, ми покажемо вам іншу реальність. Але треба розуміти, що ми маємо такий уклад не тому, що є група злих людей, які бажають зробити з театру релігію. Жорстка ідеологія та релігійні мотиви проросли в театрі крізь декілька поколінь і мають в своїй основі психологічні травми на фоні соціальних проблем.


РОБОТА З ПСИХОЛОГІЧНИМИ ТРАВМАМИ ТА ПОШУКИ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ
Ця вистава — спроба відрефлексувати травми попередніх кількох поколінь, усвідомити, який вплив на нас мала радянська політика з її цензурою, репресіями, Голодомором, як вплинула на психіку Друга Світова Війна, і що ми можемо зробити з цим досвідом.

Ми прагнемо запустити процес подолання тиші навколо незручних тем. Бажаємо підтримати процес боротьби із культурою мовчання, знайти шляхи подолання страху, методи роботи з маніпуляціями та уникнути вигорання в нашій професії.


В ОСНОВІ СЮЖЕТУ ТІЛЬКИ ПРАВДИВІ ІСТОРІЇ
В основі сценарію анонімні історії реальних театральних діячів та діячок. Ми взяли інтерв'ю майже у 30 людей, що займають різні посади — акторів/-ок, режисерів/-ок, викладачів/-ок, представників/-ць та різних театральних цехів.


ЧОМУ ДЛЯ ВИСТАВИ МИ ОБРАЛИ АКТОРІВ/-ОК ТРЬОХ РIЗНИХ ПОКОЛІНЬ
У виставі беруть участь 4 актриси та 2 актори, наймолодшій — 18 років, найстаршому — 73 роки. Таким чином ми змогли охопити проблеми радянських та пострадянських часів і побачити, як змінювався театр і люди в ньому останні 50 років. І мета нашої взаємодії — дбайливо прислухаючись до особливих кордонів кожного, враховуючи бажання та погляди один одного, комфортно взаємодіяти на сцені і в театральному просторі взагалі.


ПРИХОДЬТЕ ПОДИВИТИСЬ РЕЗУЛЬТАТИ НАШОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ
На вас чекає відверта розмова між акторами, цікаві факти про театр, роздуми акторів/-ок не тільки у словесному форматі, а й виражені тілесними рухами, шалена авангардна електронна музика від Nick Acorne і круті костюми від Detonate Clothing.
БРОНЮВАННЯ КВИТКІВ
+38 050 561 12 61
Таня